Masażysta z pasją

Nazywam się Tadeusz Meissner, jestem dyplomowanym masażystą. Specjalizuję się w leczniczym masażu powięziowym. Masaż to moja pasja, dlatego mam niesztampowe podejście do tej formy terapii. W moim zawodzie ważne jest dla mnie przede wszystkim dobro klienta a także profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług.

Indywidualne podejście

Charakteryzuje mnie indywidualne podejście – każdemu poświęcam pełnię uwagi oraz tyle czasu, ile potrzeba dla konkretnego przypadku. Bardzo istotne jest dla mnie zrozumienie potrzeb z którymi przychodzi klient. Kluczem do tego jest podejście całościowe. Na podstawie konsultacji odnośnie indywidualnych potrzeb, stylu życia, ewentualnych dolegliwości i informacji płynących z ciała dostosowuję zabieg do klienta.

Słucham klienta

Fascynuje mnie terapia mięśniowo-powięziowa, nakierowana na pracę z powięzią jako źródłem ograniczeń w układzie ruchu. Niektóre formy pracy terapeutycznej są odczuwane jako bolesne, inne są relaksujące, przyjemne. To bardzo indywidualne odczucia, dlatego w trakcie zabiegu jestem wsłuchany w reakcje klienta. Staram się spoglądać na problemy kompleksowo: rozpatruję problem w szerszym kontekście pracy, życia codziennego, nawyków. Osobom zainteresowanym pokazuję również dodatkowe formy autoterapii. Te elementy według mnie są prawdziwym kluczem do Zmiany.

Stawiam na rozwój

W trosce o dobro klientów i własny rozwój stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wciąż poszerzam swoje horyzonty zawodowe poprzez indywidualne zgłębianie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Zmasowane Dobro

Przedłużeniem mojej pasji w podejściu do masażu jest stworzona przez mnie marka Zmasowane Dobro, w ramach której oferuję usługi leczniczego masażu powięziowego oraz konsultacje z zakresu automasażu, autoterapii i ergonomii. Zmasowane Dobro to również GABINET masażu w Gdańsku Oliwie, do którego zapraszam klientów.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Czas wolny lubię spędzać aktywnie i na świeżym powietrzu.

Zapraszam do zapoznania się z moją OFERTĄ.