Masażysta z pasją

Nazywam się Tadeusz Meissner, jestem dyplomowanym masażystą. Specjalizuję się w masażu terapeutycznym (masaż leczniczy) i sportowym. Masaż to moja pasja, dlatego mam niesztampowe podejście do tej formy terapii. W moim zawodzie ważne jest dla mnie przede wszystkim dobro klienta a także profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług. Charakteryzuje mnie indywidualne podejście – każdemu poświęcam pełnię uwagi oraz tyle czasu, ile potrzeba dla konkretnego przypadku. Bardzo istotne jest dla mnie zrozumienie potrzeb z którymi przychodzi klient. Kluczem do tego jest podejście holistyczne. Na podstawie konsultacji odnośnie indywidualnych potrzeb, stylu życia, pracy, ewentualnych dolegliwości i informacji płynących z ciała dostosowuję zabieg do klienta. Fascynuje mnie terapia mięśniowo-powięziowa, czyli podejście nakierowane na pracę z powięzią jako źródłem ograniczeń w układzie ruchu. Czasem zaczynam jednak od masażu relaksującego jako formy terapii lub stosuję go jako formę profilaktyki. Dodatkowo każdemu daję zalecenia dotyczące ergonomii w życiu codziennym i w pracy. Osobom zainteresowanym pokazuję również dodatkowe formy autoterapii. Te elementy według mnie są prawdziwym kluczem do Zmiany.

Stawiam na rozwój

W trosce o dobro klientów i własny rozwój stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wciąż poszerzam swoje horyzonty zawodowe poprzez indywidualne zgłębianie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Zmasowane Dobro

Przedłużeniem mojej pasji w podejściu do masażu jest stworzona przez mnie marka Zmasowane Dobro, w ramach której oferuję usługi masażu oraz konsultacje z zakresu automasażu, autoterapii i ergonomii. Zmasowane Dobro to również GABINET masażu w Gdańsku Oliwie, do którego zapraszam klientów.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Czas wolny lubię spędzać aktywnie i na świeżym powietrzu.
Zapraszam do zapoznania się z moją OFERTĄ.