Lokalizacja

Gabinet masażu Zmasowane Dobro zlokalizowany przy ulicy Kaprów, w samym sercu dzielnicy Oliwa w Gdańsku, z bardzo dogodnym dojazdem komunikacją publiczną: 1 minutę od tramwaju i 7 minut od kolejki SKM. Dokładne dane adresowe, mapa oraz godziny otwarcia znajdują się w zakładce KONTAKT.

Wnętrze

Wnętrze urządziłem minimalistycznie, z zachowaniem maksimum funkcjonalności przy jednoczesnej dbałości o ciepłą i miłą atmosferę. Przestrzeń gabinetu jest wystarczająca, bym mógł demonstrować formy autoterapii, a także byśmy razem z klientem wykonywali ćwiczenia wspomagające terapię.

Atmosfera

Staram się aby klienci czuli się komfortowo w Gabinecie. Dlatego dbam o to by w gabinecie było ciepło, oświetlenie było przyjemne, a w tle leciała łagodna i spokojna muzyka.

Wyposażenie

Masaże wykonuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Habys. Dla komfortu i higieny klientów podczas masażu używam ręczników bawełnianych oraz prześcieradeł papierowych. Masaże relaksujące wykonuję ciepłymi naturalnymi olejami roślinnymi.

Zapraszam do zapoznania się z moją OFERTĄ a także przeczytania w zakładce MASAŻ o metodach które stosuję podczas masażu. Można w prosty sposób zarezerwować wizytę on-line w zakładce REZERWACJA lub po prostu zadzwonić.